SuperInzercia.sk - PREDÁM, KÚPIM, DARUJEM, HĽADÁM,... - Bezplatná inzercia vrátane fotografií - Bezplatní inzerce včetně fotografií - Free advertisement including photos - Kostenfrei werbung einschließlich der photografien - бесплатныйе объявлениия с фото 
Super Inzercia - Bezplatná občianska inzercia aj s fotografiami Ružinovské centrum, a.s. Predaj 3-4-izbových bytov.
sobota, 20. júl 2024, meniny oslavuje: Iľja/Eliáš, zajtra má meniny: Daniel , nezabudnite na darček!
počet inzerátov: 70124, aktuálnych: 22Bezplatná občianska a firemná inzercia!

PODMIENKY INZERCIE:

Na týchto stránkach môžete inzerovať bezplatne!!!

Na odoslanie textu inzerátu, ak nie ste zaregistrovaný, používajte tento formulár. V prípade, že ste zaregistrovaný, vstúpte do prihlasovacej zóny, prihláste sa a vyplňte inzerát tam. Takto budete mať možnosť svoje inzeráty ďalej sledovať a jednoduchšie s nimi narábať. Ak ste členom DIO systému, prihláste sa s prihlasovacími údajmi, ktoré ste dostali pre vstup do DIO systému.
Ak nie ste nikde u nás zaregistrovaný, zaregistrujte sa v prihlasovacej zóne.

Po vyplnení a odoslaní formulára sa Váš inzerát zaradí na stránku automaticky. Ak sa tak nestane, prosíme Vás, kontaktujte nás na studio@dio.sk, aby sme tento nedostatok čo najrýchlejšie odstránili. Podľa formy inzercie si vyhradzujeme právo spätne potvrdiť text a zadanie inzercie.

ZA AKÉKOĽVEK ŠKODY ALEBO UJMY AKO dôsledok inzercie NEPREBERÁME žiadnu zodpovednosť.
Pri inzerátoch na prácu doporučujeme si preveriť inzerujúcich, kým im na ich ponuku odpoviete, aby ste proste "nenaleteli" nejakému expertovi. Platí to hlavne pri rôznych ponukách na prácu, kde musíte platiť dopredu, alebo aby ste nedostali leták s textom - "Vitaj v klube, aj ja som naletel."

V prípade, že bude akýkoľvek inzerát v rozpore s podmienkami inzercie, zákonmi Slovenskej Republiky alebo dobrými mravmi, vyhradzujeme si právo zmeniť ho alebo ho úplne odstrániť. Taktiež nezabúdajte vypisovať kontaktné údaje, inzeráty bez týchto údajov budeme taktiež mazať. V texte inzerátu sa Vaše údaje nezobrazujú a my ich chránime v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov.

Váš inzerát bude na stránke inzerovaný po dobu, ktorú si sami vyberiete pri vypĺňaní formulára. Je možné inzerát zrušiť po prihlásení aj predčasne ale iba vtedy, ak ste u nás zaregistrovaný.

Super firmy
Super inzercia
Super barter
Super obchod
Super reality
Akvashop
KURZOVÝ LÍSTOK NBS PLATNÝ OD 
EMÚ
Česká rep.
USA
V. Británia
Maďarsko
Poľsko
Švajčiarsko
Japonsko
Kanada
Austrália
MMF-ZPČ-SDR
Dánsko
Nórsko
Švédsko
Malta
Cyprus
Litva
Lotyšsko
Estónsko

REKLAMA na KNIHY, Ekokonzult.com

doporučené rozlíšenie 1024x768, © DIO, 2004-2024, doporučený prehliadač: IE 5.5 a viac, FireFox 1.0.6, © webmaster DIO, www.dio.sk
Stránky alebo ich časť, vrátane skriptov chránených copyrightom, možno použiť len po písomnom súhlase majiteľa stránok!